Burc yorumlari

 • göğüs nasıl büyütülür yöntemleri

  indir

  Göğüs Büyüten Yiyecekler

  Göğüs büyütmek için, akla gelen doğal yöntemlerden biri göğüs büyüten yiyecekler, diğeri de masaj hareketleridir. Göğüslerinde sarkma veya asimetrik görünümü (göğüslerden birinin büyük diğerinin küçük olması gibi) problemleri olan bayanlar çeşitli yiyeceklerle, masaj ve egzersiz hareketleri ile göğüs dokularını büyüterek güzelleştirebilirler. Yeterli bir büyüklükte ve daha iyi görünümlü göğüslere sahip olmak için illaki estetik göğüs büyütme ameliyatı olmak gerekmiyor.

  Doğal gıdalarla nasıl daha büyük göğüslere nasıl sahip olunacağını, Hisar Intercontinental Hospital Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Hakan Özdemir şöyle anlatıyor;

  Büyük ve daha güzel görünümlü göğüslere sahip olmak için tüketilmesi gereken gıdalar şunlardır;

  – Büyük göğüsler için soya ve süt ürünleri tüketmek daha faydalıdır. Birgün soya peyniri, ertesi gün soya sütü kullanın.
  – Meme büyümesini arttırmak için tavuk bageti tüketin.
  – Arpa, keten tohumu ve akdarı meme büyümesini; kabak, ayçiçek ve anason tohumları da memelerdeki gelişimi uyarır.
  – Vücut gkıvrımlarının gelişimi için havuç, domates, barbunya, karnabahar, pancar, brokoli, salatalık, Brüksel salatası, mercimek, soğan, yeşil fasulye, nohut, soğan, börülce, kereviz ve bezelye tüketmek faydalıdır.
  Daha dolgun göğüslere sahip olmak için kavun, armut, elma, kiraz, üzüm ve şeftali gibi meyveler tüketin.
  Meme sağlığı için zeytin, fasulye filizi, yulaf ezmesi, kuru erik, tam buğday, kahverengi pirinç ve buğday tohumunu tüketin.
  Hintsafranı, rezene, zencefil, çemen otu, karanfil, çavdar ve rezene karışımının az miktarda kullanılması meme boyutunu arttırmada etkilidir.

  Göğüs Büyütme Masajı Nedir Nasıl Yapılır?

  Doğal yollarla göğüs büyütmek için en etkili yöntemlerden bir tanesi göğüs büyütme masajıdır. Masaj hareketlerini daha kolay hale getirmek için bilmediğiniz ürünleri kullanmak yerine bildiğiniz krem veya yağları kullanınız. Göğüs büyütme masajı hareketleri ile göğüsleriniz hem daha büyük hem de daha dik olacak.

  Göğüs büyütme masajı 1.hareket;

  Bu hareket göğüslerinizin büyümesine yardımcı olacaktır. Bu masajı her iki göğsünüze veya küçük göğsünüze uygulamalısınız.

  – Bildiğiniz bir kremi veya yağı göğsünüze bir miktar sürün.
  – Destek için soğuk su veya buz kullanabilirsiniz. Soğuk su göğüs bölgesini daha iyi uyaracağı için daha kolay hissedebilirsiniz.
  Avucunuzugöğüsünüze, göğüs ucunuz göğüsünüzün tam ortasına gelecek şekilde yerleştirin.
  – Avucunuzu vücudunuzun iç kısmına doğru yavaş bir şekilde dairesel hareketlerle hareket yapın.
  Bu hareketleri 4-5 dakika boyunca yapın.

  Göğüs büyütme masajı 2.hareket;

  Bu koltuk altı masaj hareketi ile koltuk altında bulunan kasları harekete geçirerek göğüslerinizin daha dik ve büyük görünmesini sağlayacaktır. Bu hareketi iki göğüsünüzün koltuk altına veya küçük göğüsünüze yakın koltuk altına uygulayınız.

  Kolunuzu dik bir vaziyette yukarıya kaldırın.
  – Koltuk altınıza, göğüsünüzün iç kısmına doğru hareket edecek şekilde ovarak masajı uygulayın.

  Göğüs büyütme masajı 3.hareket;

  Bildiğiniz bir kremi veya yağı göğsünüze bir miktar sürün.
  Her iki göğüsünüzü birbirine yavaşça ve hafif bir şekilde bastırarak yaklaştırıp uzaklaştırın.
  Bu hareketi 2-3 dakika boyunca uygulayın.

  Göğüs büyütme masajı 4.hareket;

  Bu hareketi, kollarınızı düz bir şekilde bir duvara doğru dikerek kendinizi itip çekebilirsiniz veya hafif bir şekilde şınav hareketi yapabilirisiniz. Bu hareketlerle göğüsünüzde farkedilir bir değişim olacaktır.

  göğüs nasıl büyütülür yöntemleri Benzer Yazılar

    Saç neden kırılır? * Boya, perma veya renk açma (oriel) gibi kimyasal yıpratıcı işlemlerin çok sıkça uygulanması * Saç kurutucu ve
  Varis Şikayetleri Varisli Hastalarının Sıkça yakındıkları şikayetler, Varis Kaşıntıları, Ayak Bileklerinde Şişmeler, Varis Ağrıları,
    Sağlıklı Tırnaklar Nasıl Olur Tırnaklar; parmak uçlarını koruyan, tutmayı ve zarif el işlerine olanak sağlayan bir deri eki. Tırnak
  Sivilcelerimden Nasıl Kurtulurum Çok gözenekli ve iyi temizlenmeyen ciltlerde siyah nokta oluştuğunu belirten uzmanlar, hem görünüm hem de Sağlık
  Türkiyede Eşcinsellik Kişinin cinsel ilgi ve isteğinin kendisiyle ayni cinsten kişilere dönük olduğu cinsel yönelimin adıdır. Eşcinsel kelimesi,

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  göğüs nasıl büyütülür yöntemleri Etiketler

  Sohbet , Chat , Sohbet Odaları , Seviyeli Sohbet , Arkadaşlık Sitesi
  |